אודות

הסיפור שלנו

ברוכים הבאים לדואט ביטוח – מקום שבו הפשטות פוגשת את המקצועיות.

הקמנו את דואט ביטוח מתוך משימה משותפת להפוך את תהליך הביטוח לפשוט, ברור ונגיש לכל אחד. אנחנו מאמינים שביטוח אינו צריך להיות מסובך או מבלבל, אלא שירות שמגן עליכם ועל מה שחשוב לכם.

בדואט ביטוח, אנחנו גאים להציע לכם שירות ביטוח מקצועי, מהימן ואישי. כל פרט, קטן ככל שהוא, נטמע במחשבה ובמחויבות לתת לכם את המוצר המתאים ביותר לדרישות שלכם.

אנחנו מצוידים בצוות מומחים מנוסה שנבחר בקפידה, אשר מתאמצים למצוא את הפתרון המושלם לכל לקוח. הניסיון העשיר שלנו מאפשר לנו להכיר את האתגרים המשתנים של תעשיית הביטוח ולהתמקד במציאת הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

אצלנו, כל לקוח הוא חשוב. אנו מעניקים תשומת לב אישית, מאזנים את צרכיכם הייחודיים ומעניקים לכם פתרונות ביטוח מותאמים אישית. אם אתם מחפשים את הביטוח המתאים ביותר לכם – אתם במקום הנכון.

הצטרפו אלינו לחוויה של ביטוח פשוטה, אמינה ומקצועית. דואט ביטוח – המקום שלכם לביטוח.

family-insurance

מי אנחנו?

שלום, אני דדי רבין, מייסד דואט ביטוח. הקמתי את החברה מתוך אהבה אמיתית לתחום הביטוח עם משימה לשנות את הדרך שבה אנשים מתמודדים עם תהליך הביטוח.

במהלך שנותיי בתעשייה, למדתי שהביטוח הוא לא רק מוצר כלכלי, אלא כלי שמאפשר לאנשים ליהנות משלווה נפשי כאשר הם יודעים שהם מוגנים מפני הסיכונים של החיים.

כמייסד דואט ביטוח, אני נחוש לספק ללקוחות שלי חוויה אישית ונעימה. אני מתמחה בלמצוא את הפתרון המדויק שיתאים לצרכים הייחודיים של כל לקוח, כדי שהם יוכלו לישון בשלווה בידיעה שאני כאן כדי להגן עליהם.

אני מזמין אתכם להכיר את דואט ביטוח – המקום שבו הביטוח הופך לפשוט, אישי ונוח.

עוד קצת עלינו

דוד רבין

דוד רבין הוא איש ביטוח בעל ניסיון של 22 שנה בתחום. דוד אובססיבי באופן אמיץ לצדק, לא נח עד שמשיג את מטרתו ולא מפסיק להילחם עד שהמבוטח מקבל את כל מה שמגיע לו.

דוד מתמחה בכל ענפי הביטוח ובעל ידע מעמיק בתחומים של ביטוח העסקים, חבויות, פנסיוני וביטוחי חיים ובריאות. כשמדובר בביטוח, דוד יודע להציע פתרונות מגוונים, החל מביטוח החיים של המשכנתא ועד לכיסוי האחריות המקצועית המורכב ביותר.

במשך השנים עבד והכיר את כל חברות הביטוח השונות בשוק. מעבר לידע הרחב בתחום הביטוח, דוד מבין את שוק ההון והפיננסים, ובמיוחד את ענף הביטוח האלמנטרי. כשאתם בוחרים בדוד, אתם בוחרים במומחה.

איציק ג'הן

איציק ג'הן הוא איש הביטוח שאיתנו כבר 9 שנים. עם אנרגיה זורמת בוורידיו, הוא מבין את העולם המתפתח של הביטוח החדש. איציק לא מתפשר בעקבות התקנות או פרטים קטנים – הוא עקשן, וזאת באופן החיובי ביותר, כאשר מדובר בזכויות המבוטחים במשרדנו.

בעמדתו כמנהל המכירות והתביעות במשרד, הוא מבטיח שכל לקוח יקבל יחס אישי ומקצועי במיוחד. איציק הוא הבחירה הנכונה למי שמחפש פתרונות ביטוח מותאמים אישית במחירים תחרותיים.

ביחד, דוד ואיציק מהווים חזית אחידה שלא מתפשרת ולא מוותרת כדי להשיג למבוטחים את הכיסויים הכי טובים שקיימים ודואגים לכל זכויות המבוטחים.

דילוג לתוכן