קרן פנסיה

לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר השאירו פרטים

קרן פנסיה היא תוכנית חיסכון ארוכת טווח שמטרתה להבטיח הכנסה לגיל הפרישה. היא כוללת גם רכיב ביטוחי שמגן על המבוטח במקרה של נכות או מוות. בסיומה, המבוטח מקבל קצבה חודשית לאורך החיים.

יתרונות של קרן פנסיה

כאשר אנחנו בוחנים את האפשרויות לחיסכון לטווח הארוך, קרן הפנסיה מצטיינת במגוון יתרונות. לא רק שהיא מספקת את האפשרות לחסוך כסף באופן אפקטיבי בהטבות מס, היא גם מציעה השקעה יציבה באגרות חוב המבטיחות ריבית קבועה.

כאשר מדובר בניהול הכספים, דמי הניהול של קרן הפנסיה פחותים מאוד בהשוואה למוצרים אחרים. אבל היתרון האמיתי? הכיסויים הביטוחיים המשלימים, המספקים לכם הגנה כלפי מגוון אירועים חיים בצורה אטרקטיבית מבחינת העלות.

קרן פנסיה

קרן פנסיה לשכירים

כאשר אתם במעמד שכיר, החוק קובע את חובת הפקדה לקרן פנסיה. כל חודש מופרשים הסכומים מצד העובד ומצד המעסיק, בהתאם להסכם העבודה. אך הכספים אינם הכל, יש לבחור בצורה מושכלת במסלול ההשקעה המתאים ולכן, התמקדות בהבנת האפשרויות היא המפתח להצלחה.

קרן פנסיה לעצמאים

העצמאות מצריכה אחריות. בתפקידכם כעובדים עצמאיים, האחריות להקים ולנהל קרן פנסיה היא בעיקר בידיכם. אתם קובעים, אתם בוחרים ואתם משקיעים. הגעה להחלטות מתוך הבנה ומידע נכון היא הדרך להצלחה.

קרן פנסיה בליווי דואט סוכנות ביטוח

בדואט סוכנות ביטוח אנחנו עומדים לשירותכם בכל עת, כדי להבטיח שתחליטו נכון בכל הנוגע לקרן הפנסיה שלכם. מתוך מגוון האפשרויות, אנו כאן ללוות אתכם לבחירה הנכונה. אנחנו מזמינים אתכם לפגישה אישית, כדי שנוכל להבין את הצרכים שלכם ולהתאים לכם את הפתרון המושלם.

/ 5.

לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר השאירו פרטים
דילוג לתוכן